Tuesday, 18 August 2015

BACK TO SCHOOL! JAK ODNALEŹĆ SIĘ W NOWEJ SZKOLE?
Hejka!
  Jakiś czas temu powiedziałyśmy wam , że na naszym blogu pojawi się seria Back To School! W tym poście chciałybyśmy przedstawić wam nasze rady dotyczące pójścia do nowej szkoły. 
Bądź otwarty    Tę radę usłyszycie za każdym razem i od każdego, ale jest to podstawowa rzecz do dobrego poruszania się w szkole. Warto dążyć do nawiązania nowych znajomości. Z tego typu sytuacji można utworzyć nowe przyjaźnie, które mogą pozostać z nami na zawsze. Śmiało zagadajcie do rówieśnika i pamiętajcie o uśmiechu na twarzy. 


Nie przejmuj się opinią innych osób   Wiele razy słyszy się o problemach i kompleksach nastolatek, które nadmiernie przejmują się opinią innych. Jesteśmy zdecydowanie za tym żeby cały czas iść do przodu i nie zwracać uwagi na osoby, które nie wróżą nam dobrze. Staraj otaczać się ludźmi którzy są twoimi prawdziwymi przyjaciółmi. Nie uważaj się za lepszego 


   Pamiętaj o tym żeby nie pokazywać, że jesteś lepszym od innych. Jeśli będziesz zachowywać się arogancko to inni wyczują jaki masz stosunek do swoich rówieśników. Nie będą chcieli się z tobą zadawać, a wręcz będą cię omijać z daleka. Żeby być akceptowanym przez osoby w twoim otoczeniu musisz być skromny, a zarazem otwarty i pewny siebie.Bądź miłym 


   Ważną sprawą jest bycie miłym, przyjacielskim i kulturalnym dla innych osób. Zawsze grzecznie odpowiadaj na pytania z uśmiechem na ustach, a ludzie będą chcieli z tobą rozmawiać oraz pamiętaj o tym, aby nie oceniać ludzi po okładce i pozorach.


  Mamy nadzieję, że nasze rady pomogą Ci w odnalezieniu się w nowej szkole. Myśl pozytywnie, a na pewno uda Ci się poznać nowych ludzi. Życzymy powodzenia! 
Buziaki! 


No comments:

Post a Comment