Saturday, 8 August 2015

OCZYSZCZANIEHejka!   Dzisiaj chciałybyśmy pokazać wam peelingi! Nie wiemy jak wy,ale my uwielbiamy ich używać! Mamy dwie propozycje i dla osób z suchą i wrażliwą cerą jak i dla osób z cerą tłustą.Jeśli jeszcze nie wiecie,jakie peelingi wybrać to może ten post wam się spodoba!  Pierwsza propozycja to Ziaja Ulga.Jak pewnie widzicie jest to peeling enzymatyczny. Jest stworzony dla osób z suchą i wrażliwą skórą i nie zawiera drobinek. Efekty po tym peelingu powinny przychodzić w najbliższych dniach po jego użyciu. Dla nas,jako posiadaczek skóry mieszanej i tłustej jest zdecydowanie za słaby :( Ale jak najbardziej polecamy przetestować.


  Natomiast drugi peeling (a właściwie pasta?) to hit! Jest fantastyczny,rewelacyjnie działa,pięknie pachnie i jest niedrogi,a na dodatek bardzo wydajny. Oczywiście to Ziaja Liście Manuka,peeling z serii której jesteśmy ogromnymi fankami. 
   Mamy wielką nadzieję,że post wam się spodobał i oczywiście przydał,bo o to tutaj chodzi. Jeśli macie swoje propozycje peelingów to koniecznie napiszcie w komentarzu! Oczywiście jeśli jeszcze nie obserwujecie naszego bloga,to koniecznie to zróbcie! Dzięki za uwagę!


Buziaki!

No comments:

Post a Comment