Monday, 27 July 2015

FILTRY PRZECIWSŁONECZNE!
Hejka!   W dzisiejszym poście chciałybyśmy wam przypomnieć o stosowaniu pewnych produktów niezbędnych w lato. A są to: FILTRY PRZECIWSŁONECZNE! Pokażemy wam dwa produkty z firmy Kolastyna,które kupicie nie wydając więcej niż 20 zł za jeden. Zaczynamy!
Emulsja do opalania w sprayu SPF 15. Zawiera witaminy A,E,F. Ma lekką i przyjemną formułę. Jest to polski produkt o świetnym działaniu za niewielką cenę (jak za filtr). Produkt ma bardzo wygodne opakowanie i jest szybki w obsłudze. Cena: 14,99 zł.Krem ochronny do twarzy SPF 30. Zawiera witaminy: E,F,H. Krem nie jest tłusty i szybko się wchłania. Pamiętajmy,że skóra na twarzy jest delikatna i łatwo można ją poparzyć, dlatego trzeba stosować na nią krem z większym filtrem. Dziewczyny! Miejcie świadomość,że jeśli nie będziecie korzystać z tych produktów,słońce może prowadzić do przedwczesnego starzenia się skóry. Cena: 16,99 zł.
   Mamy nadzieję,że przypomniałyśmy wam o istnieniu i stosowaniu kremów z filtrem. Dzięki nim możecie ustrzec się od wielu nieprzyjemnych sytuacji. Widzimy się w następnym poście!
Buziaki! 
No comments:

Post a Comment