Saturday, 16 January 2016

PIELĘGNACJA WŁOSÓW!
Hejka!


Dziś przychodzimy do was z postem o tematyce włosów, a mianowicie ich pielęgnacji. Damy wam kilka wskazówek i opowiemy trochę ciekawostek o tym co robić,żeby włosy wyglądały ładnie.
SZAMPONY

Najczęściej używanymi szamponami przez nas są produkty z Nivea. Dobrze myją włosy i na długo utrzymują je w świeżości. Świetne szampony ma też Timotei. Pamiętajcie, żeby używać produktów z najmniejszą ilości SLS w składzie oraz żeby używać kosmetyków do rodzaju waszych włosów, czyli jeśli macie włosy przetłuszczające to wybierajcie szampon do  takich właśnie włosów.
 ODŻYWKI I MASKI
Jeżeli wasze włosy są puszące się i trudne do ułożenia pomogą wam różnego rodzaju odżywki i maski. Mają działanie wygładzające i ujarzmiające. Po ich zastosowaniu włosy będą gładkie i lśniące. Szczególnie polecamy wam maski firmy Kallos. Jeżeli na wasze włosy nie działają odżywki to warto spróbować z olejowaniem włosów i używaniem jedwabiu, te produkty dodatkowo nawilżą wasze włosy.
Domowe maseczki do włosów


Suche szamponyNajczęstszym problemem nastolatek są przetłuszczające włosy,  więc zamiast codziennego mycia włosów możecie używać suchego szamponu. Małym minusem tego produktu jest to, że pozostawia na włosach biały osad, ale możemy go łatwo wyczesać z włosów. Produkt nada waszym włosom objętości i je odświeży. Lecz uważajcie z częstotliwością używania go, ponieważ może wysuszyć i zniszczyć włosy, a tego byśmy nie chcieli.
AKCESORIA DO WŁOSÓW
Szczotka TANGLE TEEZER- nie wyrywa tak dużo włosów jak normalna szczotka, łatwo ją wszędzie zabrać. Stacjonarnie znajdziecie ją w Hebe.
Gumki INVISIBOBBLE
INVISIBOBBLE

Jak sprawdzić porowatość włosów?


TEST

Sprzęty do włosówPamiętajcie aby jak najmniej używać prostownic, lokówek i suszarek.Recenzja prostownicy


Ochrona włosów W zimie pamiętajcie o noszeniu czapek, ponieważ zimno negatywnie wpływa na nasze włosy. Podczas mycia włosów nie używajcie gorącej wody, ponieważ ona pobudza działanie gruczołów łojowych i przez to wasze włosy mogą się szybciej przetłuszczać.Mamy nadzieję,że post wam się spodobał :) Dajcie znać czy wy używacie odżywek albo masek.
No comments:

Post a Comment